19. jūnijs

Labradoras retrīvers (Labrador Retriever)

Labradors viegli padodas jebkura veida dresūrai, labi apgūst medību apmācību, slīcēju glābšanas māku un jau kucēna vecumā ir lielisks apvidus pārmeklētājs. Ideāls suns turēšanai pilsētas apstākļos: miermīlīgs un gaužām pieticīgs uzturā un sadzīvē.

Vairāk
26. jūnijs

Latvijas dzinējsuns (Latvian Hound)

Škirnes standarts nosaka, ka Latvijas dzinējsuņa uzvedības tips ir nosvērti kustīgais.
Kopumā Latvijas dzinējs darbā ir īstens meistars. Daži saimnieki atzinuši, ja reiz šis latvietis sācis vagu dzīt, tad nu līdz uzvarošām beigām vai spēku izsīkumam. Iespējams, tādēļ šīs mazskaitlīgās šķirnes pārstāvji tik bieži noklīst un tiek meklēti. 

Vairāk
26. jūnijs

Lielais Šveices ganu suns (Grosser Schweizer Sennenhund)

Lielais Šveices Ganu suns nav agresīvs, taču ir nosvērts, vērīgs un ar izteiktu aizsarga instinktu. Gatavs pakļauties un izdabāt, tas lieliski saprotas ar bērniem. Vienmēr lojāls un mīlošs, tas labi sadzīvo arī ar citiem mājdzīvniekiem un suņiem. Piemīt spēcīgs teritoriāls instinkts, tādēļ suni vienmēr vajag iepazīstināt ar viesiem un jaunpienācējiem ģimenē, iepazinies- LŠGS ļoti ātri pieņem visus. Tas ir lielisks modrs, vērīgs sargsuns, kurš ries un pievērsīs uzmanību pat visniecīgākajam, aizdomīgākajam troksnim.

Vairāk