25. jūnijs

Japāņu hins (Chin / Japanese Chin)

Hins ir šarmants, mundrs un dzīvespriecīgs suns. Tas ir paklausīgs, mīlošs un inteliģents, ārkārtīgi padevīgs savam saimniekam. Šī šķirne mīlēs ikvienu. Suņa smalko manieru un maigās izturēšanās dēļ, labāk to neiegādāties ģimenēm ar maziem bērniem. Ja jums tomēr ir mazi bērniem- iemāciet tiem izturēties maigi pret mazo sunīti. Hini lieliski saprotas arī ar citiem suņiem un mājdzīvniekiem, tam vienmēr ir savs viedoklis un patīk būt uzmanības centrā.

Vairāk
25. jūnijs

Japāņu špics (Nihon Supittsu)

Japāņu špics ir dedzīgs, inteliģents un rotaļīgs suns, modrs un ļoti paklausīgs. Šis pārdrošais suns ir lielisks sargsuns un brīdinās saimnieku par iespējamām briesmām, kad vien uzskatīs to par vajadzīgu. Šo šķirni nebūt nav grūti trenēt, kamēr vien saimnieks būs nelokāms dotajās komandās un attieksmē. Suņi ļoti ātri visu apgūst, tiem ļoti patīk frīsbijs, adžilitī vai citas aktīvas spēles. Tie labi saprotas ar bērniem un citiem mājdzīvniekiem.

Vairāk
9. jūnijs

Jorkšīras terjers (Yorkshire Terrier)

Par spīti saviem nelielajiem izmēriem, Jorkšīras terjers ir ļoti enerģisks, drosmīgs, uzticams un gudrs. Suns ļoti pieķeras saimniekam, taču reizēm aizdomīgi uztver svešiniekus. Var būt pārdrošs pret svešiem suņiem un citiem dzīvniekiem. Citiem vārdiem sakot, viņam piemīt īsta terjera daba. Jorkšīras terjeri viegli pakļaujas dresūrai, taču mēdz būt spītīgi.

Vairāk