9. jūnijs

Faraonu suns (Pharaon Hound)

Spēcīgs un ātrs, apveltīts ar izcilu redzi un ožu, faraonu suns ir daudzpusīgs mednieks. Atšķirībā no citiem medību suņiem tas ir arī lielisks kompanjons un labs ģimenes mīlulis.

Vairāk
16. jūnijs

Flandrijas buvjē (Bouvier des Flandres)

Flandrijas Buvjē ir  paklausīgs suns ar ļoti jauku raksturu. Tā izskats biedējošs, bet patiesībā suns ir mierīgs un lēnprātīgs. Entuziasma pilns, atbildīgs, vajadzības gadījumā var būt arī agresīvs un bezbailīgs. Lielisks sargs un ģimenes mīlulis, kuru ir viegli apmācīt. Šīs šķirnes suņi salīdzinoši ātri apgūst komandas, taču protams tos nevar salīdzināt ar paklausības „čempioniem” Vācu aitu suņiem. Suņiem nepieciešama stingra apmācība pieredzējuša trenera vadībā.

Vairāk
9. jūnijs

Franču buldogs (French Bulldog)

Samērā maza auguma suņuks ar ļoti spēcīgu, pieaugot - muskuļotu, ķermeni. Suns ir kompanjons, labi padodas apmācībai, kas, neskatoties uz izmēriem, šiem suņukiem ir nepieciešama. Kucēna iegādes brīdī ļoti liela uzmanība jāpievērš kucēnu vecāku veselības stāvoklim, kā arī paša kucēna veselības stāvoklim. Šķirnei ir nosliece uz alerģijām, apgrūtinātas elpošanas problēmas, ko izraisa sašaurinātas nāsis, tāpēc mazulis jāizvēlās tikai no atbildīgiem audzētājiem!

Vairāk