9. jūnijs

Īru seters (Irish Setter / Irish Red Setter)

Īru seteri ir enerģiski, inteliģenti, enerģiski un mīloši suņi. Tiem nepiemīt nekādas aizsarga īpašības, tie lieliski saprotas ar bērniem un citiem mājdzīvniekiem. Šķirne ir ļoti jūtīgas dabas, daži suņi var būt pārlieku vieglprātīgi un uzbudināti, kamēr citi būs vairāk rezervēti. Seteri ir mīlestības pilni un impulsīvi, un to neatkarīgā rakstura dēļ var rasties grūtības apmācības procesā, taču nodrošinot tiem stingru kontroli un dažādas interesantas nodarbes, suni var lieliski izskolot.

Vairāk
25. jūnijs

Īru terjers (Irish Terrier / Irish Red Terrier)

Neskatoties uz nelielo augumu, šā suņa krūtīs pukst īsta terjera sirds. Suns ir drosmīgs un reizēm patvaļīgs, tomēr īsts mājas mīlulis, labi pakļaujas apmācībai, ja vien saimnieks ir pašpārliecināts, konsekvents un iejūtīgs audzinātājs.

Vairāk
25. jūnijs

Īru vilku suns (Irish Wolfhound)

Īru vilku suns klasificējams pie reto suņu šķirnēm, tomēr pateicoties šķirnes īpašībām: varena un impozanta āriene, līdzsvarots temperaments, īpaša pieķeršanās bērniem un teicama spēja sadzīvot ar citiem dzīvniekiem, pat šauros apstākļos (piemēram, mazā dzīvoklī), šīs šķirnes suņi kļūst arvien populārāki.

Vairāk