Vācu aitu suns, garspalvainais puika 10. mēneši. (Ar dokumentiem) Problēma ar ausi. Viena auss nestāv, nekad nav stāvējusi. Vai ir vēl kāda cerība, ka tā stāvēs? (Barojam ar RoyalCanini sauso barību+ ik pa laikam svaiga gaļa, oscan tabletes esam lietojuši). Vai jaunajā vet- klīnikā ir kāds speciālists, kas varētu palīdzēt? (Ja ir iespējams palīdzēt austiņai). Liels paldies! Ar cieņu, Gunita

Vācu aitu suns, garspalvainais puika 10. mēneši. (Ar dokumentiem) Problēma ar ausi. Viena auss nestāv, nekad nav stāvējusi. Vai ir vēl kāda cerība, ka tā stāvēs? (Barojam ar Royal Canin sauso barību+ ik pa laikam svaiga gaļa, oscan tabletes esam lietojuši). Vai jaunajā vet- klīnikā ir kāds speciālists, kas varētu palīdzēt? (Ja ir iespējams palīdzēt austiņai). Liels paldies! Ar cieņu, Gunita

Atbild DINO ZOO KLĪNIKA vadītāja Jekaterina Dubinska-Ivanova:

Cik ilgi esat lietojuši Oscan? Vai pareizi apreķinājāt devu? 1 tablete ir uz 10 kg ķermeņa masas, ir ļoti svarīgī dozēt atbilstoši kilogramiem. Vācu aitu suņiem ieteicams lietot Oscanu līdz 1,5 gada vecumam. Ausis veido skrimšļaudi, lai stiprinātu skrimsli nepieciešams kolagēns, kas arī ir šī preparāta sastāvā. Preparātu nepieciešams lietot ilgstoši.
Vai sunim nav bijusi auss trauma? Ja nestāv arī pēc ilgstošas Oscan lietošanās, tad iespējams tā ir suņa īpatnība (ģenētiski nepareizi izveidots skrimslis).
Vai lietojāt arī preparātus saistaudu un locītāvu stiprināšanai? Vācu aitu suņiem ir ieteicams lietot arī glikozamīna hondroitīna preparātus, ņēmot vērā šķirnes īpatnības.

Kontakti: Tālr. 67327923, e-pasts: klinika@dinozoo.lv