Vēlējos uzzinat par kaķeni it kā doma bija ka ir grūta tas varēja notikt ap septembra vidu,gaidījām kaķēnus,bet vakar sāka parādīties brūngani izdalījumi no maksts,bet dzemdības vēl nav sākušās,ir nemierīga velas lai gludu vederu bet īpaši liels tas veders vinai nav kakene ir pussiamas sķirnes ši būtu viņas otrā grūtiecība.kakenei 9gads.uztrauc tie izdalījumi,purniņs vess,ēd,dzer.vai man griezties vetklinika, jautaju jo dzīvojam UK

Vēlējos uzzinat par kaķeni it kā doma bija ka ir grūta tas varēja notikt ap septembra vidu,gaidījām kaķēnus,bet vakar sāka parādīties brūngani izdalījumi no maksts,bet dzemdības vēl nav sākušās,ir nemierīga velas lai gludu vederu bet īpaši liels tas veders vinai nav kakene ir pussiamas sķirnes ši būtu viņas otrā grūtiecība.kakenei 9gads.uztrauc tie izdalījumi,purniņs vess,ēd,dzer.vai man griezties vetklinika, jautaju jo dzīvojam UK.

Atbild DINO ZOO KLĪNIKA vadītāja Jekaterina Dubinska-Ivanova:

Vai kaķene ēd, dzer? Brūngani izdalījumi - nav norma, noteikti dzīvnieku vajag atradīt veterinārārstam. Jo ātrāk, jo labāk. Iespejams sākas jau iekaisuma process.

Kontakti: Tālr. 67327923, e-pasts: klinika@dinozoo.lv