Sveiki,man ir degu-puika-Susurs.Drīz būs 5 gadi,bet ir problēma.Pirms 3 dienām viņam viss bija kārtībā, es uz vakarpusi izlaidu viņu ārā,un aizmirsu ielikt atpakaļ.Bija tumsa, kad gāju uz savu istabu un netīšām ar kāju viņam uzpēru pa sānu, šis baigi ieklidzas. Es viņu sabučoju,ieliku atpakaļ būrī,iedevu ēst un aizmigu. Pagāja 4 dienas, viņš nēed,nedzer,tikai guļ ar pusaizvērtām acīm.Vakar Susurs lēnām pārvietojās un nedaudz pašķaudīja,bet tagad visu laiku guļ. Izskatās, ka ir nomiris, bet viņš vēl elpo.Ko man darīt? Es katru dienu raudu, jo domāju, ka viņš vairs nedzīvos. Nevēlos vest pie veterinārārsta, lai iešpricē, un saka ,ka būs "labāk". Pirms 3 gadiem bija tāda pati stituācija, bet pēc 2 dienām viss bija kārtībā.

Sveiki,man ir degu-puika-Susurs.Drīz būs 5 gadi,bet ir problēma.Pirms 3 dienām viņam viss bija kārtībā, es uz vakarpusi izlaidu viņu ārā,un aizmirsu ielikt atpakaļ.Bija tumsa, kad gāju uz savu istabu un netīšām ar kāju viņam uzpēru pa sānu,šis baigi ieklidzas.Es viņu sabučoju,ieliku atpakaļ būrī,iedevu ēst un aizmigu.Pagāja 4 dienas, viņš nēed,nedzer,tikai guļ ar pusaizvērtām acīm.Vakar Susurs lēnām pārvietojās un nedaudz pašķaudīja,bet tagad visu laiku guļ.Izskatās, ka ir nomiris, bet viņš vēl elpo.Ko man darīt? Es katru dienu raudu, jo domāju, ka viņš vairs nedzīvos.Nevēlos vest pie veterinārārsta, lai iešpricē, un saka ,ka būs "labāk".Pirms 3 gadiem bija tāda pati stituācija, bet pēc 2 dienām viss bija kārtībā.

Atbild DINO ZOO KLĪNIKA vadītāja Jekaterina Dubinska-Ivanova:

"Jūsu gadījumā degu noteikti nepieciešami pretsāpju medikamenti, infūzijas (jo dzīvnieks ir maziņš, ar ātru vielmaiņu un neēd, nedzer viņš ātri dehidratējas) iespējams pat rentgens, jo vajag apskatīties vai nav lauzti kauli, apskatīties vēdera dobuma iekšējos orgānus. Viennozimīgi jāved pie veterinārārsta, kam ir pieredzē darbā ar eksotiskiem dzīvniekiem. Ieteikšu Jums griezties tādas situācijās pie veterinārārsta uzreiz! Pagāja jau vairākas dienas, bet medikamentozā palīdzībā bija nepieciešama uzreiz. Dino Zoo klīnikā ir labi speciālisti, kas var sniegt palīdzību arī eksotiskiem dzīvniekiem."

Kontakti: Tālr. 67327923, e-pasts: klinika@dinozoo.lv