Labdien! Griežos pēc padoma! Man ir 5 gadus jauna pomerānijas špica meitene rudā krāsā, sterilizējām viņu jūnijā. Kāds būtu piemērotākais šampūns, lai uzturētu spalvu spēcīgu un spīdīgu? Vai būtu jālieto arī kādi kondicionieri/maskas? Paldies jau iepriekš! :)

Labdien! Griežos pēc padoma! Man ir 5 gadus jauna pomerānijas špica meitene rudā krāsā, sterilizējām viņu jūnijā. Kāds būtu piemērotākais šampūns, lai uzturētu spalvu spēcīgu un spīdīgu? Vai būtu jālieto arī kādi kondicionieri/maskas? Paldies jau iepriekš!

Atbild DINO ZOO FRIZĒTAVA frizieris Ivo Obrumanis:

Lai uzturētu labā kondīcijā pomerānijas špica spalvu labā kondīcijā, tad Jums ir jāiegādājas profesionālās kosmētikas dzīvnieku kopšanas līnijas “Groom Profesional” , šampūns mājas lietošanai “Argan oil” vai “Mandarin & Rose” un ja pēc Jūsu domām spalva izskatās sausa, tad var arī tās pašas sērijas kondicionieri, bet jauzmanās un nevajag ieklāt daudz jo viņš var nedaudz sataukot spalvu, jo tur sastāvā ir argāna eļļa. Pārdošanā šīs kosmetikas līnijas produkti būs pieejami apmēram pēc nedēļas un pirmais veikals būs DINO ZOO PASAULE, Krasta ielā 52, bet pēc kāda laiciņa arī pārējos veikalos un internetveikalā.

Ja Jūs vēlaties izmēģināt rezultātu, tad varat pieteikties DINO ZOO FRIZĒTAVĀ, Krasta ielā 52 un mūsu profesionāļi veiks suņa mazgāšanu ar šiem ieteiktajiem šampūniem un Jūs redzēsiet acīmredzamu rezultātu, kā arī iegūsiet konsultāciju par suņa kopšanu.

DINO ZOO FRIZĒTAVA kontakti: Tālr. 29390650, e-pasts: frizetava@dinozoo.lv