Carnilove – sausā barība ar jēru un mežacūku vai ar pīli un tītaru lielo šķirņu kaķiem

Mana kaķene ir sterilizēta, un es dodu viņai Carnilove ar jēru un mežacūku sterilizētiem kaķiem. Barība satur viegli sagremojamas diētiskās olbaltumvielas, kas ir ideāli, lai saglabātu perfektu fizisko formu sterilizētiem kaķiem. 

Britu īsspalvainais ir ļoti muskuļots kaķis. Jo lielāka slodze uz muskuļu un skeleta sistēmu, jo vairāk vitamīnu un minerālvielu nepieciešams, lai veicinātu locītavu elastību un cīpslu un saišu izturību. Tāpēc es iesaku arī Carnilove ar pīli un tītaru, kas paredzēta lielo šķirņu kaķiem. Sastāvā ir sagremojamas olbaltumvielas un nepiesātinātie tauki augstā proporcijā, lai uzturētu muskuļus un atjaunotu enerģijas līmeni, kas nodrošina labu garastāvokli un veselību.

Kādēļ tieši Carnilove? Es uztveru savu kaķi kā karalieni, ņemot vērā viņas attieksmi pret sevi un izcilo gaumi ēdiena izvēlē. Tāpēc teikšu, ka mēs kopīgi nonācām pie barības Carnilove. Šim zīmolam ir labs produktu piedāvājums, no kura var izvēlēties atbilstošu barību, lai uzturētu savu dzīvnieku labā formā, ar skaistu kažoku un pagarinātu viņa dzīves ilgumu.