Sveiki! Mums ir radusies problēma. Suns ejot laukā, gāja kā normāls suns. Šobrīd ir tā, ka suns ne no kā nobīstas un skrien atpakaļ mājās. Ko mums darīt, lai suns atkal ietu kā normāls suns?

Labdien!

Vajag saprast no kā nobīstas suns un sākt strādāt ar šo problēmu. Padomājiet kas varēja notikt pedējā laikā? Kaut kāds starpgadījums? Parunājiet ar savas ģimenes locekļiem kuri arī ved sunīti pastaigās, varbūt viņu klatbutnē kaut kas noticis.

Rekomendējam griezties pie kinologa pēc palīdzības, lai situācija nepasliktinātos.

 

9. aprīlis

Akvārija tīrīšana

Akvārijs jātīra regulāri, proti, reizi nedēļā mainot 1/3 no ūdens, ar sifonu tīrot grunti un izskalojot filtru. Tā var izvairīties no problēmām kas saistītas ar akvārija piesārņošanos. 

Vairāk
9. aprīlis

Barošana

Tāpat kā citiem mugurkaulniekiem, arī zivīm ir nepieciešami ogļhidrāti, minerāli, vitamīni, tauki, proteīni un ūdens. Labākais veids, kā nodrošināt zivis ar šīm vielām, ir barot tās ar dažādu labas kvalitātes barību.

Sausās pārslas jādod zivīm, kuras ēd barību no ūdens virsmas (piemēram, zelta zivtiņas), barības graudiņi - zivīm, kas spēj barību uzlasīt no grunts, un dzīvā barība - zivīm, kas barojas vidējos slāņos.

Vairāk
10. aprīlis

Akvārija ierīkošana un noformējums

Kad akvārijs uzstādīts, sākas viena no radošākajām stadijām – noformējums. Tāpat kā akvāriju tipi, arī noformējumi atšķiras un katrs kalpo savam mērķim. Visus izejmateriālus var iegādāties  zooveikalā. Neatkarīgi no stila, Jums vajadzēs grunti, lielākus un mazākus akmeņus, kā arī citus šim nolūkam paredzētos dekoratīvos  materiālus.

Vairāk
10. aprīlis

Akvārija aprīkojums

Pirms zivju un citu akvārija iemītnieku iegādes, Jums jāiegādājas visi nepieciešamie piederumi, lai nodrošinātu akvārija iemītnieku labsajūtai nepieciešamo vidi.

Vairāk
12. aprīlis

Akvāriju pasaule

Mājas akvārijs un eksotiskās zivtiņas nav tikai aizraušanās. Jebkurš akvārijs dod iespēju audzēt ne tikai populārākās zivtiņas, bet arī audzēt retu, dabā izzūdošu sugu pārstāvjus. Nereti zinātnisko centru, laboratoriju un publisko akvāriju ūdens tilpnēs mītošās zivju populācijas ļauj atjaunot dabā izmirstošu, vai pilnībā iznīcinātu sugu.

Vairāk